Chtěli byste omladit svou pleť? Redukovat hluboké i mimické vrásky?

VĚDECKY OVĚŘENÉ ÚČINKY

Redukce vrásek a omlazení pleti díky terapii červeným světlem

Červené světlo má schopnost proniknout hluboko do pokožky a stimulovat růst nových buněk, což má za následek redukci vrásek. Výzkumy ukazují, že terapie červeným světlem zlepšuje kvalitu pokožky a snižuje viditelnost vrásek. 

Studie z roku 2014 publikovaná v Journal of Cosmetic and Laser Therapy zkoumala účinky terapie červeným světlem na 30 ženách s vráskami na tváři. Účastnice podstoupily terapii po dobu 12 týdnů a výsledky ukázaly signifikantní redukci viditelnosti vrásek. Další studie z roku 2013 publikovaná v časopise Photomedicine and Laser Surgery prozkoumala účinky terapie červeným světlem na kožní buňky u myší. Výsledky ukázaly, že terapie stimuluje produkci kolagenu a elastinu, což jsou důležité bílkoviny pro zdraví pokožky. Tyto dvě bílkoviny jsou nezbytné pro udržení elasticity a pevnosti pokožky a při nedostatku mohou vést ke vzniku vrásek. Terapie červeným světlem může být také účinná při redukci viditelnosti jizev a pigmentových skvrn.

Vědecké studie potvrzují: Červené světlo přispívá k redukci vrásek

Podle vědeckých studií má terapie červeným světlem pozitivní vliv na redukci vrásek.

VĚDECKÉ STUDIE V OBLASTI účinků červeného světla na vrásky
Výzkumy ukazují, že červené světlo stimuluje regeneraci buněk a podporuje hojení ran, což vede k redukci viditelnosti jizev. Studie z roku 2017 publikovaná v časopise Lasers in Medical Science zkoumala účinky terapie červeným světlem na jizvy po akné. Účastníci podstoupili terapii po dobu 12 týdnů a výsledky ukázaly signifikantní redukci viditelnosti jizev.

Všechny tyto studie ukazují, že terapie červeným světlem je účinnou metodou pro redukci vrásek, jizev a pigmentových skvrn. Při terapii červeným světlem světelné záření proniká do pokožky a stimuluje růst nových buněk a produkci kolagenu a elastinu, což vede k redukci vrásek.
Jste připraveni?
Ověřte si účinnost sami!

Přijďte na terapii červeným světlem v Českých Budějovicích a poznejte sami na svém zdraví příznivé účinky potvrzené vědeckými studiemi. Najdete nás na adrese: Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

Redukce vrásek a omlazení pleti díky terapii červeným světlem
20 minut
TERAPIE TRVAJÍCÍ 1X 20 MINUT
300,- Kč
10 vstupů
PŘEDPLATNÉ PRO 10X 20 MINUT
2.500,- Kč

Tel.:  +420 722 512 225        |        E-mail: info@cervene-svetlo.cz

Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

Tel.:  +420 722 512 225
E-mail: info@cervene-svetlo.cz