Investujte
do svého zdraví

Buďte silní, odolní a úspěšní

a dosáhněte plného potenciálu!

Zdraví je základním kamenem, na kterém stojí celý Váš život a úspěch. Bez něj nelze dosáhnout maximálního potenciálu, ať už v jakékoliv oblasti. Proto je nutné o něj pečovat a investovat do něj - nejen finančně, ale i časově a svou pozorností.

Zdravé tělo a mysl jsou klíčovými faktory pro dosažení cílů, plné využití Vašeho potenciálu i pro zajištění štěstí a spokojenosti.

Ať už jste sportovec, podnikatel nebo student - dejte své zdraví na první místo!

Terapeutický účinek této technologie byl potvrzen více než 5 000 vědeckých studiemi a je využíván nejen ve sportovní medicíně, ale také kosmetických salonech a lékařských ordinacích. Terapie červeným světlem má svůj původ již v roce 1993, kdy ji NASA chtěla využít k růstu rostlin ve vesmíru. Vědci však při experimentech zjistili, že červené světlo má pozitivní účinky na pokožku a hojení ran. NASA začala zkoumat využití LED světla pro zlepšení metabolismu buněk a prevenci ztráty kostní hmoty a svalové atrofie u astronautů. Postupem času se tato technologie rozšířila i mezi širší veřejnost.

Terapie červeným světlem se úspěšně rozvíjela a dnes je oblíbenou a účinnou metodou pro řešení mnoha zdravotních a kosmetických problémů. Profesionální sportovci, moderní fitness centra i kliniky ji využívají k posilování svalů, hojení zranění, léčbě bolestí kloubů a svalů a dokonce i ke snižování stresu a úzkosti. Terapie červeným světlem se stává důležitou součástí každého biohackera majícího za cíl  optimalizovat svou biologii a zlepšit své zdraví. 

Díky terapii červeným světlem se budete cítit plni energie, zdraví a naplněni radostí ze života.

Terapie červeným a blízkým infračerveným světlem je moderní a účinná metoda, jak posílit buněčnou energii v našem těle zvanou ATP (adenosintrifosfát).

V dnešní době trávíme velké množství času uzavření před slunečními paprsky - ať už v kanceláři, doma nebo v autě - a naše tělo nemá dostatek pro zdraví velmi důležitého slunečního světla. Bez energie, kterou získáváme prostřednictvím buněčné energie zvané ATP, jsme unavení a nemocní. Proto je důležité najít způsob, jak tuto energii obnovit. Díky terapii červeným a blízkým infračerveným světlem se naše buněčné baterie – mitochondrie - nabíjejí a zlepšují se tak funkce celého těla. Tyto vlnové délky světla jsou totiž stejné jako ze slunce, kterými se původně nabíjely.

MODERNÍ ÚČINNÁ METODA

Terapie červeným a blízkým infračerveným světlem (NIR) je moderní metoda léčby využívaná ke snížení bolesti, hojení ran, zlepšení krevního oběhu a stimulaci regenerace tkání. Tato terapie je založena na principu fotochemického účinku světla na buňky lidského těla

Energie pro Vaše buňky

Jak funguje terapie červeným a blízkým infračerveným světlem

Díky působení červeného a blízkého infračerveného světla dochází ke zvýšení produkce ATP v Leydigových buňkách vytvářejících testosteron, studie potvrdili, že působením světla dochází k navýšení energie a významnému zvýšení testosteronu.
Zlepšení kvality spánku, zmírnění stresu i bolesti hlavy
Terapie červeným světlem prokázala pozitivní vliv na kvalitu spánku. Především byl-li příčinou psychický stres, přepracování, náročné fyzické či psychické zatížení, úzkost nebo hormonální nerovnováha. Došlo také ke zlepšení deprese, úzkosti i bolestí hlavy.
Zvýšení krevního oběhu a mikrocirkulace
Terapie červeným světlem má analgetický účinek i biomodulační účinek na mikrocirkulaci. Díky působení světla dochází k rychlejší regeneraci a hojení. V průběhu let bylo na toto téma publikováno více než 100 dvojitě zaslepených, placebem kontrolovaných studií.
Snížení bolestivosti kloubů, artritida, bolesti kolen
Terapie červeným světlem vykazuje na základě klinických studií silné protizánětlivé účinky, redukci bolesti a celkově významně pozitivní vliv při bolestech kloubů, kolen, artitidě, zánětech kloubů a kolen, kotníků a dalších onemocnění pohybového aparátu.
HORMONY & TESTOSTERON
Zlepšení hormonálních funkcí  a navýšení testosteronu
SPÁNEK & STRES
KREVNÍ OBĚH
KLOUBY
Jste připraveni?
Ověřte si účinnost sami!

Přijďte na terapii červeným světlem v Českých Budějovicích a poznejte sami na svém zdraví příznivé účinky potvrzené vědeckými studiemi. Najdete nás na adrese: Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

Jak funguje terapie červeným a blízkým infračerveným světlem? Lidský organismus může být stimulován světlem různých vlnových délek mající rozličné účinky. Červené a blízké infračervené světlo působí na tělo prostřednictvím fotosyntetických pigmentů v buňkách jako je cytochrom c oxidáza.

Tento enzym se nachází v jednotlivých buňkách a má schopnost absorbovat energii světelných paprsků. Tím dochází k uvolnění energie, kterou lze využít k regeneraci buněk a tkání v organismu. Terapie červeným světlem se používá při léčbě různých onemocnění včetně artritidy, zánětu očí, lupénky, bolesti zad a dalších problémů s pohybovým systémem. Průzkumy ukazují, že vystavení pokožky červenému světlu může zlepšit krevní oběh a snížit bolest.

Terapie blízkým infračerveným světlem se používá ke zlepšení hojení ran, zlepšení krevního oběhu a stimulaci tvorby kolagenu v pokožce. Toto spektrum má delší vlnovou délku než červené světlo, což umožňuje proniknutí hlouběji do tkáně. Při terapii se tělo vystavuje světelnému záření pomocí speciálních panelů. Tyto panely emitují intenzivní světelné paprsky pronikající do tkání a působící na enzym cytochrom c oxidázu. Při interakci s enzymem dochází k uvolnění energie stimulující buňky v těle k regeneraci a léčbě. Vystavení těla tomuto typu světla může navíc stimulovat produkci glukózy, což zlepšuje energetické procesy v organismu.

Terapie červeným a blízkým infračerveným světlem se může provádět samostatně nebo ve spojení s jinými terapeutickými postupy. Může být použita ke snížení bolesti, zlepšení krevního oběhu a zvýšení rychlosti hojení ran. Výhody této terapie zahrnují neinvazivnost, minimální vedlejší účinky a rychlou úlevu od bolesti. Navíc je terapie červeným a blízkým infračerveným světlem v poslední době stále populárnější pro své účinky na pokožku jako je zlepšení elasticity, snížení jemných vrásek a zlepšení kvality pokožky

Úleva od bolesti

Vzhledem k tomu, že terapie červeným a blízkým infračerveným světlem je relativně nová metoda, probíhají stále další výzkumy a studie zkoumající její účinnost a bezpečnost. Nicméně dosavadní výsledky studií jsou velmi pozitivní a ukazují se jako slibná alternativa k tradičním léčebným postupům.

Je důležité si uvědomit, že terapie červeným a blízkým infračerveným světlem není vhodná pro každého a při volbě této terapie by měla být konzultována s odborníkem. Opatrní by měli být především ti, kdo mají alergickou reakci na světlo. Vzhledem k tomu, že při této terapii není použita žádná léková či chemická látka, vznikají jen minimální vedlejší účinky. Bolest hlavy nebo podráždění očí mohou být způsobeny ostrým světlem, ale tyto příznaky se obvykle objevují jen zřídka a rychle odezní. Máte-li vzhledem ke svému zdravotnímu stavu pochybnosti o vhodnosti této terapie, neváhejte se obrátit na svého ošetřujícího lékaře.

Terapie červeným světlem
20 minut
TERAPIE TRVAJÍCÍ 1X 20 MINUT
300,- Kč
10 vstupů
PŘEDPLATNÉ PRO 10X 20 MINUT
2.500,- Kč

Tel.:  +420 722 512 225        |        E-mail: info@cervene-svetlo.cz

Centrum výživového poradenství, s.r.o., U Černé věže 6, České Budějovice (Dům čínské medicíny, 1. patro)

Tel.:  +420 722 512 225
E-mail: info@cervene-svetlo.cz